En İyi Video Kaydetme Yazılımı – Ekran Görüntüsü Yakalayın ve Online Video Kaydedin

Video Recording function of Any Video Converter Ultimate - record any local and online video, capture all desktop activities.

Any Video Converter Ultimate yazılımı ile ekran görüntüsü kaydetmek ve online videoları yakalamak çok kolay. Ekranda gördüğünüz her şeyi yakalayabileceğiniz ve istediğiniz tüm videoları bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz yazılım ile işleriniz çok kolaylaşacak.

 

Video Kaydetme Yazılımı ücretsiz indirin Video Kaydetme Yazılımı Siparişi Verin

Ekran görüntüsünü kaydedin

record video to prepare presentation

Bilgisayar ekranında gördüğünüz her şeyi kolaylıkla bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Any Video Converter Ultimate programının ekran kayıt özelliği ile bilgisayar ekranındaki görüntüyü kayıt altına alabilir, istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir sunum mu hazırlamanız gerekiyor? İşlemlerinizi bilgisayarınızdan yapın. Video olarak kaydedin ve dosyanıza ekleyin. Gerçekleştireceğiniz sunumda, anlatmak istedikleriniz etkin bir şekilde gösterin ve insanların sizi anlamasını sağlayın.

Online videoları kaydedinOnline videoları kaydedin

Any Video Converter Ultimate ile internette izlediğiniz birçok videoyu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. YouTube, Google, Matacafe, Vimeo gibi platformlarda izlediğiniz tüm online videoları sadece birkaç tıklama ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi en popüler video platformu olan YouTube video kaydetmek için izin verilmeyen bir internet sitesidir. Fakat Any Video Converter Ultimate ile istediğiniz tüm YouTube videolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Any Video Converter Ultimate ile video kaydetmek çok kolay. Bunun yanında Any Video Converter Ultimate ile indirdiğiniz tüm videoları istediğiniz formatlar arasında dönüştürebilirsiniz.

Videolarınız tüm cihazlar için hazır

Online olarak izlediğiniz ve bilgisayarınıza indirdiğiniz tüm videolar ya da ekran kayıt fonksiyonu ile ekranınızdan kaydettiğiniz tüm videoları tüm taşınabilir cihazlarınıza uygun formatlara dönüştürebilirsiniz. Hiçbir ses ya da kalite kaybı yaşamadan dönüştüreceğiniz videoları yanınızda taşıdığınız ya da sabit cihazlarda oynatmak için sadece Any Video Converter Ultimate programını kullanabilirsiniz.

video recorder search iconDahası var…

Any Video Converter Ultimate ile yapacağınız işlemler sadece ekran kayıt ve video kaydetmek ile sınırlı değil. Any Video Converter Ultimate ile DVD videolarınızı sınırsız formata dönüştürebiliriz ve en uygun boyuttaki videolarınızı istediğiniz cihazlardan izleyebilirsiniz.

Any Video Converter Ultimate ile videoları CD/DVD disklere yazabilir, DVD video formatlarını birbirlerine dönüştürebilirsiniz.

Hazırladığınız videoları video düzenleme fonksiyonu ile kişiselleştirebilir ve özel efektler ekleyebilirsiniz. Videoları kesip biçebilir, birbirlerine ekleyebilir, çerçeve kısımlarını düzenleyebilir ve daha birçok video düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Çok fonksiyonu bir arada sunan Any Video Converter Ultimate ile benzersiz video deneyimi yaşayacak ve zamandan tasarruf edeceksiniz.

 

Video Kaydetme Yazılımı ücretsiz indirin Video Kaydetme Yazılımı Siparişi Verin

Daha fazla Ürünler

Copyright © 2024 Anvsoft Inc. All Rights Reserved.