Top 10 FAQs

Q1. Lisans kodu kaybetti ne olur?

Online oto servis ile lisans kodu almak için başarısız olursa, orijinal lisans talep [email protected] bizimle irtibata geçiniz. Bize e-posta adresi, kullanıcı adı, vs gibi satın alma hakkında ayrıntılı bilgi veriniz.

 

Q2. Ürün ve lisans nasıl alabilirim?

Online sipariş tamamlamak Bir kere, sipariş bilgileri ve lisans kodu e-posta ile almak gerekiyordu.

Any Video Converter Pro deneme sürümünü web sitemizde mevcuttur. Size kolaylık sağlamak için, sadece programı indirmek için buraya tıklayın.

 

Q3. Ödemem ama lisans kodunu almadım. Neden?

Bu işlem sipariş üzerine lisans kodu ile onay e-postası alacaksınız. Gelen kutunuzu kontrol edin.

Lisans kodu doğrulama e-postası almazsanız, spam klasörüne otomatik olarak oluşturulan e-posta spam olarak işaretlenmiş olup olmadığını görmek için kontrol edin.

Herhangi bir onay e-posta varsa, o zaman, e-posta servis sağlayıcısının filtresi tarafından bloke edilmelidir.

Lisans kodu almak için, lütfen Lisans kodu kaybetti ne olur?

 

Q4. Benim lisansın geçersiz. Ne yapmalıyım?

İki olasılık var:

1. Yanlışlıkla bir boşluk eklenir.

Lisans bilgileri harf duyarlı olduğunu lütfen unutmayın. Lisans adı veya kodu için herhangi bir ekstra boşluk girmeyin.

2. Lisans programı eşleşmiyor.

Birçok benzer ancak farklı programlar olduğunu lütfen unutmayınız. Lütfen kullandığınız programı ile lisans maç.

Örneğin, Any DVD Converter satın alma, ancak yanlışlıkla Any Video Converter programı kayıt için başarısız olur. Bunun yerine, Any DVD Converter indirmek olacaktır.

 

Q5. Ses parça hareketli resimler ile senkronize değildir, neden?

A/V Sync ayarlayarak sorunu çözebilirsiniz. Lütfen, Any Video Converter (DVD), ana pencerenin sağ bölmesinde, Ses Seçenekleri açılmak ve daha sonra "Varsayılan" "A / V sync" seçeneğini. Bu, özellikle anti-virüs kodlamadan önce diğer programları kapatmak için önerilir.

Ayrıca Düzenle> Seçenekler> Video tıklatın ve "Standart senkronizasyon faktörü" kontrol çubuğu göreceksiniz. Senkronizasyon ulaşmak için bir faktör. Bu arada, hareket daha büyük bir değeri, daha iyi alırsınız sync doğruluğu, kodlama süresi de daha uzun olacak.

AV Sync

Veya, KMPlayer kaynak video eklemek için lütfen önizleme penceresinde sağ tıklayıp, tekrar denemek için Basın Bilgileri uygun Medya Bilgi tıklatın ve sonra (DVD) Any Video Converter video Framerate ve ses örnekleme hızı parametrelerini ayarlamak.

Bazı kaynak video dosyalarını dönüştürme sürecini bozabilir veya yanıltmak olurdu kusurları ile kodlanmış olabilir unutmayınız. Bu bazen dönüştürme hataları ve out-of-senkron sorunu neden olacaktır. Bu durumda, çıktı biçimini veya giriş dosyalarını değiştirmeniz önerilir.

KMPlayer yüklemeden için notlar:

'İleri' düğmesine basın yükleme işlemi, sonra, "PandoraTV Ask Toolbar" işaretini kaldırın, tüm üç seçenek bu çöp araç çubukları göz ardı etmek sadece lütfen yüklemek isteyip istenecektir. Aksi takdirde, IE ve Firefox'un varsayılan arama motorlarının yanı sıra ana değişti.

 

Q6. önüştürücü tüm video dönüştürmek değildir. Durum kodlama,% 70 ya da öylesine ulaştığında tam gösterir. Neden?

Sorun kötü bir çerçeve neden olabilir. Seçenekler penceresinde "Gelişmiş" sekmesi altında "seçeneği eksik dönüşüm kaçının" kontrol bu kötü bir çerçeve atlayabilirsiniz.

 

Q7. Benim çıkış video orijinal video oynatma hızı iki kat fazladır. Bir düzeltme var mı?

Bazı özel videolar için çıkış video süresi, giriş video süresi sadece yarı zamanlı ya da iki kez. Siz, bu komut satırı hız x Seçenekleri penceresinin Gelişmiş sekmesi altındaki "Ek MEncoder seçenekleri" ekleyerek bu sorunu çözebilir. (x = Çıkış video süresi / Giriş video süresi)

Sözde orijinal video süresi 30 saniye, ama çıkışı 15 saniye, bu yüzden tekrar denemek için "Ek MEncoder seçenekleri", bu komut satırı vitesli 0.5 ekleyebilirsiniz.

Orijinal video süresi 30 saniye, ama çıkışı 60 saniye ise, "Ek MEncoder seçenekleri" yerine bu komut satırı vitesli 2.0 kullanmanız gerekir.

 

Q8. Any DVD Converter CSS korumalı ve Bölge kilitlendi DVD'ler miyim?

Evet.Any DVD Converter, kopya korumalı ve bölge kilitli DVD'ler rip olabilir. örneğin, Transformers 2, Star Trek, District 9, Inglourious Basterds, G.I. Joe, The Proposal, Up, vb.

Kopya korumalı DVD rip için, Düzen> Seçenekler> DVD sekmesini tıklatın ve "seçeneği DVDNav modunda Ripping DVD başlıkları" kontrol gerekir.

 

Q9. Bütün bir video dosyasını DVD rip, ancak dosyaları ayrılmış değil nasıl? (Sadece Any DVD Converter)

Düzenle> Seçenekler> DVD, DVD açmadan önce tıklatın ve sonra "başlıkları gibi bir DVD video disk ayıramazsınız" kontrol ediniz.

 

Q10. Any DVD Converter sadece Yırtılmaları 2 saat DVD film 40 dakika. Neden?

Any DVD Converter tamamen kopya koruma şifresini olmadığı oldukça mümkündür. Tekrar denemek için lütfen aşağıdaki önerileri uygulayın:

1. Ilk sabit disk koruması kaldırmak ve "Tam Disk" kopyalamak için kullanın DVDSmith Movie Backup (ücretsiz yazılım tarafından geliştirilen). Sonra Any DVD Converter bir DVD disk ve rip olarak tüm kopyalanan klasör eklemek için kullanın.

2. Sorun devam ederse, lütfen. Şifresini daha yeni bir DVD kopya koruması kullanmak Any DVD Cloner Platinum. Any DVD Converter, DVD klasörü dönüştürmek için kullanabilirsiniz DVD Klasör DVD film kopyalamak için Any DVD Cloner Platinum "Tam disk" modu kullanın ve.

Any DVD Converter, menü "Dosya> Aç DVD Folder" programına DVD klasörüne almak için tıklayınız.

 

Hızlı Bağlantılar

Telif Hakkı ©2012 AVCLabs Inc. Her Hakkı Saklıdır.