Olağanüstü DVD Ripleyici Yazılım ile Sevdiğiniz Filmleri Saklayın

Free DVD to Galaxy Tab 7.7 Converter

Any Video Converter Ultimate - DVD Ripleyici

Any Video Converter Ultimate, size benzersiz bir deneyim sunacak. Günümüzde sabit ya da taşınabilir depolama birimlerinin kullanımı oldukça arttı. Bunun yanında, sevdiğiniz film ya da videoları her seferinde kitaplıktaki rafından çıkarmak ve tekrar düzenlemek sıkıntılı bir süreç olabilir. Any Video Converter Ultimate ile DVD’lerdeki tüm filmlerinizi istediğiniz şekilde saklamak üzere farklı dosya formatlarına dönüştürebileceksiniz.

DVD Ripleyici ücretsiz indirin DVD Ripleyici Siparişi Verin

Taşıma kolaylığı sağlar

Arkadaşınızın evine film izlemeye giderken kendi arşivinizi de yanınıza almak istiyorsunuz? 100 adet film için kaç valiz doldurmanız gerekir? Eğer Any Video Converter Ultimate kullanıyorsanız, DVD to MPEG özelliği ile sadece bir adet taşınabilir disk işinizi görecektir. Onca DVD kutusu ve yük yerine, tüm filmlerinizi cebinizde taşıyabilirsiniz.


Any Video Converter Ultimate sizin işinizi kolaylaştırır, size sadece eğlenceli kısımları bırakır. DVD filmlerinizi saklamak ve taşımak için tek yapmanız gereken DVD diskinizi bilgisayarınıza son bir kez takmak ve dönüştüreceğiniz formatı seçmek.

DVD’leri sabit diskinize atın

dvd ripper

Arşivinizdeki DVD’leri artık kutulayıp, depoya kaldırabilirsiniz. İzlemek istediğinizde yek yapmanız gereken sabit diskinizden istediğiniz gilmi çalıştırmak olacak. Any Video Converter Ultimate, DVD ripper yazılımı ile tüm DVD filmlerinizi sayısız formata dönüştürüp, bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Arşiv olarak çok daha hızlı erişebileceğiniz filmlerinizi, istediğiniz zaman zahmetsiz olarak izleyebileceksiniz.


Any Video Converter Ultimate ile DVD’leri bilgisayarınıza atarken sayısız format arasından tercih yapabilirsiniz. Filmleri oynatacağınız cihaz, beklentide olduğunuz görüntü kalitesi ya da çıktı dosyasının boyutu ile ilgili endişeleriniz var ise, bunları kolaylıkla aşabileceğinizi bilmelisiniz. Zira Any DVD ripper ile tüm bunları istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz dosya formatlarına dönüştürmeniz mümkün. Hangi dosya formatı size daha uygun olacaksa onu seçin. Emin olun, daha önce hiçbir dönüştürücü ya da ripleyici yazılım, bu kadar çok formatı bir arada sunmadı.

Çok fonksiyonlu DVD ripper


Any Video Converter Ultimate ile DVD to MP4 işlemi yaparken görüntü ya da ses kalitesinde kesinlikle kayıp yaşamazsınız. Filmleri DVD’den izlerken karşınızdakiyle aynı kalitede izleyebilirsiniz. Dilerseniz filmlere DVD menüleri, altyazı dosyaları gibi ekler yapabilirsiniz. DVD filmlerinize istediğiniz dillerde sabit ya da sabit olmayan altyazılar ekleyebilir, filmi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

DVD Ripleyici indirin DVD Ripleyici Siparişi Verin

Daha fazla Ürünler

Copyright © 2024 Anvsoft Inc. All Rights Reserved.